1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Battlefield 5 [Falas]

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga DardanDaci, 14 Prill 2020.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,022
  Pëlqimet:
  720
  Pikë nga trofetë:
  193
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  722
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,022
  Pëlqimet:
  720
  Pikë nga trofetë:
  193
  Me posht i ke linket.
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  73
  Very nice!
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,022
  Pëlqimet:
  720
  Pikë nga trofetë:
  193
 7. OmanZe

  OmanZe Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...