1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje bateria e smatfonit

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga @science, 5 Mars 2019.

 1. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përsh

  Bateria e smartfonit zgjat shumë kur e mbushi nga 1%, ndërsa nga 10 % zgjat shumë pak, a e ka një shpjegim apo është problem i baterisë?
  Flm paraprakisht.
   
  Last edited: 5 Mars 2019
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Normalisht qe kur e mbush prej 0% zgjat bateria me shum sesa nga 10% eshte normale kjo
   

Shpërndaje faqen

Loading...