1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Bateri dji osmo

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Br3AcKeR-KS, 12 Qershor 2019.

 1. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  pershendetje, ndoshta jam ne sektor t gabum,

  mos rasisht mtregon najjkush ku muj me gjet batteri per dji osmo+ 4k, qe esht
  a ka najkush me shit ose ku muj me gjet perpos aliexpress, ebay?
  najku nkosov qe ju ka rastis

  faleminderit dhe kerkoj ndjes
   

Shpërndaje faqen

Loading...