1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkpuntore per Rrjete Sociale

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga spectre, 15 Dhjetor 2019.

 1. spectre

  spectre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  Kerkoj dikon qe ka faqe te mira ne facebook dhe so duke perfitu permes facebook.

  kom Instant article aktive veq me ja nis me punu kush do qe eshte i gatshem me bashkpunu edhe ka faqe aktive le tem kontakton.

  Faleminderit,
   
 2. Endrit Berisha

  Endrit Berisha Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...