1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

bashkpunim

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Prishtina1974, 16 Janar 2018.

 1. Prishtina1974

  Prishtina1974 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  kerkojm bashkpunim ne dropshiping ... adsense ...etj.
  fitimi sipas marveshjes me juve
  posedojm lokal zyre prishtine.
  bashkpuntori duhet te punojm ne zyre se bashku ne prishtine

  Sent from my SM-G900F using Tapatalk
   
 2. Burimkr95

  Burimkr95 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kontaktom nPm
   

Shpërndaje faqen

Loading...