1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Bashkpunim ne Youtube

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga vinii, 16 Mars 2019.

 1. vinii

  vinii Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Kush deshiron bashkpunim per youtube video?
   
  krasniqi01 pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Krijon video? Me cfare teme?
   
 3. vinii

  vinii Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Video per femije
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jam tjetër profil.
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  655
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  ca di te besh?
   
 6. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prej kur ke filluar
   
 7. vinii

  vinii Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Une Kam 4 vjet qe punoj me youtube
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  655
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  me con nje link ta shof (pm po deshe)
   
 9. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prsh Vini. Kur thua bashkpunim cfare kerkohet nga ana jone?
   
 10. xhejni

  xhejni Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Cfare nenkupton me bashkepunim ?
   
 11. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  dergome dhe mua nje link ta shoh (pm ose jo)
   

Shpërndaje faqen

Loading...