1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Bashkpunim me Adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga kujtimkrasn, 28 Mars 2020.

 1. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese dikush don me punu po ska mundesi ne ks apo ku ta di.. une kam acont te Adsenses dhe punoj me youtube nga pak po nese don dikush me u bashkangjit me ndonje web faqe le te me lajmron flmd.
   
 2. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  240
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pm! Kam Trafik USA
   
  ergialb pëlqen postimin.
 3. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  nqs se e ke nga fb eshte kot vlla se mua mi ben limited ads se e kisha te gjith trafikun nga fb,duhet traffik nga google ky eshte kusht i rendesishem useat duhet ta gjejn web tend ne google,
   
 4. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  240
  Pikë nga trofetë:
  53
  nga fb e kam krejt
   

Shpërndaje faqen

Loading...