1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Bashkpunim me Ad Breaks

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga diamantsallahu, 29 Shtator 2019.

 1. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Djem, nese keni dikush ad break aktiv, kam faqe me 350k shqiptar, me like germany, switzerland, usa, uk. Nese jeni te interesum me bo share video per me nda fitimin, se e kom te nalt instantin edhe ad breaks.
   
 2. Ervin.TS

  Ervin.TS Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje , nese mundesh me kontakto ne PM . Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...