1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkepunoni me Rrjetin Albnetwork !!

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga Bisha, 9 Shtator 2020.

 1. Bisha

  Bisha Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  PershendeTje !!

  Ju njoftoje se kohet e fundit jemi ne kerkim te ADMINEVE te ndryshem te cilet kan Sitet e tyre.


  Kerkojme bashkpunim e tyre per vete faktin se na interesojne USERA me shume ne kanal.

  Duke linkuar javat e tyre qe do ken ne WEB,vizitoret mund te lidhen me forumin tone.

  Theksoje se Adminit te x siti nese i intereson do te kete keto oferta:

  1.Acc per te mbajtur ne mbikqyrje userat qe do te hyne nga faqa e tij.

  2.Do te reklamohet siti i tij ne MOTD duke u renditur ke "Faqet Mbeshtetese"

  3.Vizitoret qe do te hyne ne serverin ton do ken ne info (kur te behen WHOIS) Sitin nga i cili jan futur.


  Nese dikujt i intereson ky bashkpunim jeni te lutur te kontaktoni me @Bisha privat.


  Faqja kryesore ku gjithashtu mund te hyni eshte http://albnetwork.albanianforum.net

  Kush eshte i interesuar ne ofertat e mesiperme dhe ploteson kushtet e kerkuara mund te shkruaj ne kete postim. Gjithashtu mund te jepni pershtypjet tuaja, verejtje, sugjerime apo ide te reja.

  Me poshte mund ta shikoni dizajnin e faqes FORUM + CHAT
  https://usercontent.irccloud-cdn.com/file/2nEmCMW7/.jpg


  [​IMG]
   
  Last edited: 9 Shtator 2020
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  140
  Pikë nga trofetë:
  53
  E pse behesh qesharak me gjera qe sja vlejne me, meso na nje programim dezign ke shume menyra te besh leke. Hiq dore nga chati se edhe chati ka hequr nga ne lol
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,340
  Pëlqimet:
  1,031
  Pikë nga trofetë:
  193
  [​IMG]
   
  miraxh dhe Universal pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...