1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkepunim me Euralb.info

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga Selim Baruti, 4 Tetor 2014.

 1. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje.
  Ka dikush deshire qe te bashkepunoj me website Euralb.info
   
 2. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  N qfar menyre me bashkpunu
   
 3. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  231
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  o njeri ti po i marrshe tana webet me rradh tu i pyt ahahaha
   
 4. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mas parti nese ka diqka me qesh tregom dhe une te qeshi e dyta ..asgje nuk kuptova qka deshte me than me kete sen...:O
   
 5. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  231
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  thash se po rri tu i marr webet me rradh tju than a te bahem un ate bahem un administrator hapi syt
   
 6. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Seshte kjo ajo faqja ku shkruaje artikuj qe i perktheje nga ndonje liber?
   
 7. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Jam duke e rregulluar ate faqen http://euralb.info/website , plus qe do e bej portal
  Tani kam vendosur nje script te gatshme sa per te mos ndenjur website kot , nuk doja te vija ndonje index [ Faqa eshte ne perpunim ]
   
 8. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nuk e di a je qaq shum injorant a po nuk je diqka ne rregull askuj nuk i kerkova une web a diqka po nejse sja vlen as me repliku me ne kete tem

  SHNET
   

Shpërndaje faqen

Loading...