1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkepunim Google Adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga zeve, 21 Janar 2020.

 1. zeve

  zeve Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje kam nja fae 103k 90% usa 35-65 femra.Kush ka adsense dhe esht gati per pune,bashkpunim te shkruaj mesazh puna do jet e paster dhe cdo gje transparente fitimet gjys gjys.
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,481
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pershendetje

  Qfar tematike permban ajo faqe qe ke ti ?
   
 3. zeve

  zeve Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  inbox vlla
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  73
  po pse bre bro lodhesh me bashkepunu, ke payoneer? 5 usd te kushton me bo adresen pin verified usa, dhe 5 usd tax, me 10 dollar i ke cdo gje tuat leni bashkepunimet se dhe vllau me vellaun po ngatrrohen per lek, lene mo ktu qe nk njef askend
   
  H!TM3N., DailyTeCh, Leon Haziri dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,481
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Besoj se nuk e shtjellove aq shum sa duhet pasi nuk eshte vetem payoneer apo adresa verifikimit , me posht i sheh se qfar gjera te duhen per me mirmbajt nje webfaqe poashtu edhe me marr pagesa nga to.
  1- Te duhet domain ( Pages qdo vit)
  2-Te duhet Host (Pages Qdo muj)
  3- Njohuri tmadhe se si funksionon webfaqja, INSTALIMI,MIRMBAJTJA.
  4-Te duhet adsense ( Eshte veshtir me apliku poashtu edhe me u pranu )
  5-Te duhet kartel e bankes varsisht nga shteti qe aplikon
  6- Te duhet me pas adress ne at shtet qe ke bo aplikimin, tduhet me konfirmu ne gjithqka qe kerkojn dhe jo vetem 1 PO BOX sepse shum webfaqe nuk e shohin si konfirmim adrese.
  7- Problem taksash.
  8- Me e rendesishmja osht me pas njohuri se si funksionojn gjitha kto, dhe me gjet zgjidhje per qdo problem eventual qe te del.

  Kshtu qe mir eshte vet me nis gjithqka po nese nuk jan njohurit ateher pse me ngec ne vend ?
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  524
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pajtohem plotesisht me mendimin e juve.
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  73
  kshu si thu ti e demoralizon fare anetarin, ja ke bo sikur njerit po i dell llojtoja per amerike dhe ti po i thu duhet me punu shume dhe se eshte zor jetesa, duhet taksa, sesht vend social etj. Gjitha qe ke permend ti e mbyllin nje kosto 100 usd. Me shtet amerika dhe me web me matierial pirat, kam qene pranu. Sa i perket domain dhe host ke dhe 12 vjecar qe po i bejn. @zeve jepi shiko pak ne youtube se do ja dallesh vete
   
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,481
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Haha, nrregull mir osht me i jap shpres dikujt po hala ma mir eshte me i tregu se si funksionon gjithqka prej ne fillim sepse nese shkon ne fund pa fillim ateher fundi ka me u kan shum demoralizues per ket pasi nuk eshte i pregatitun.
   
 9. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te drejte ke vlla qe te pranoje adsensja eshte si me taku Trumpin
   
  albani99 dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,827
  Pëlqimet:
  550
  Pikë nga trofetë:
  293
  Ikën ato kohëra. Unë kam 1 muaj që po mundohet me artikuj unik dhe nuk po më pranojnë.
   
 11. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  73
  me shtet amerikan? Nah menjeher pranohem une mjafton trafiku
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,829
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qysh muna mi bo qeto 2 sene vllaqko . flm
   
 13. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  73
  cilat dy sene bro ? Usa Tax dhe pin adsense verification?
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,829
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  93
  po pra
   
 15. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  73
  NANO dhe getrich pëlqejnë postimin.
 16. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  38
  google e ka bere shume te veshtire per aplikimin tek programi adsense si per faqe ashtu edhe tek youtubi
  jo vetem kaq por po perjashtohen shume persona dhe po behet edhe me e veshtire dhe per ata qe e kane tashme nje llogari
  nuk eshte aq e lehte sic ka qene me perpara prandaj mbajini mire llogarite qe keni
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 17. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  256
  Pikë nga trofetë:
  128
  Tani jo vetem qe nuk te pranon Google Adsense (postime unike), po ste jep as arsye pse nuk te pranojne. Mjaftohen vetem me 1 email qe nuk u pranuat.
   
  aimilius dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...