1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunim me Publikuesi Albania

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga ErgisKo, 18 Tetor 2014.

 1. ErgisKo

  ErgisKo Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje çuna dhe goca.
  Po ofroj bashkëpunim me websiten time publikuesi.al/
  Më poshtë janë statsat e webit për 24 orë, dhe webi është në rritje të vazhdueshme, edhe pse ishte offline për 5 ditë pasi u ndryshua host.
  [​IMG]
  Kush është i interesuar të kontaktojë me mesazh në forum, ose ne Facebook që të bisedojmë për pozicionimin e reklamave.
  Faleminderit.
   
 2. ErgisKo

  ErgisKo Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  KA ndo1 te interesuar?
   
 3. florian.azemi.0

  florian.azemi.0 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Un jom i interesum


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. florian.azemi.0

  florian.azemi.0 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jom i interesum


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. Vlorë- Alb

  Vlorë- Alb Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  33
  Çfarë do të thotë bashkpunim? Shpesh e kuptoni: Puno për mua... Ndaj ji i qartë
   
 6. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,674
  Pëlqimet:
  972
  Pikë nga trofetë:
  343
  Trego te metat dhe jo te metat e bashkpunimit, pra cfar interesi ka bashkpuntori me ty qe antaret ta kene me te leht cfare kerkon ne te vertet.

  Mire u ndegjofshim.
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,742
  Pëlqimet:
  699
  Pikë nga trofetë:
  243
  te une nuk hapet fare as web as foto as sen
   
 8. BesnikShqiptar1

  BesnikShqiptar1 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  si mendon bashkpunim ? do paguash per kete
   
 9. WhiteLine

  WhiteLine Anëtar i Njohur

  Postimet:
  730
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kjo eshte 1 teme pak a shume e vjeter, pasi vizita e fundit e autorit te temes eshte: Oct 23, 2014
   
  Blerim R. pëlqen postimin.
 10. BesnikShqiptar1

  BesnikShqiptar1 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  uhahuuah kerkoj falje nuk e kam pa
   
 11. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  401
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  43

Shpërndaje faqen

Loading...