1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunim me Publikuesi Albania

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga ErgisKo, 11 Tetor 2014.

 1. ErgisKo

  ErgisKo Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje çuna dhe goca.
  Po ofroj bashkëpunim me websiten time publikuesi.al/
  Website ka rreth 500 vizita në ditë dhe 1400 pageviews. +- 100.
  [​IMG]
  Kush është i interesuar të kontaktojë me mesazh në forum që të bisedojmë për pozicionimin e reklamave.
  Faleminderit.
   
 2. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ne ket faqe nuk ka sen -_- per qka oSHt kjoo
   
 3. ErgisKo

  ErgisKo Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje. Ka nje problem me hostin. Do jemi shume shpejt online
   

Shpërndaje faqen

Loading...