1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bashkëpunim dhe Partneritet!

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga Newsintempo, 13 Tetor 2014.

 1. Newsintempo

  Newsintempo Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kerkoj bashkepunim me Fanpage.
  Cdo gje e kam nrregull punoj me adsense, nese dikush ka fanpage me aktivitet (kryesisht nga USA fansat per Lifestyle, Fashion) te me kontaktoje per bashkepunim, fitimi do ndahet ne dy pjes, un dhe ti!
   

Shpërndaje faqen

Loading...