1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bëni Para Online Vetem duke Hapur telefonin

Tema tek 'Depo' e hapur nga Limmy89, 2 Maj 2020.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te dashur shok kam zbuluar dicka dhe deshta ta ndaj me ju
  pas shum hulumtime e pash qe eshte i vertet pasi cdo person ka marr pages
  fjala eshte vetem duhet te ket ndezur koipjuteri ose telefon ska lidhje
  aq ma shum cka ke te ndezur aq ma shum fiton
  Te gjith te interesuar te me kontaktojn ne inbox dhe do ti ndihmoj
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  PM nese ja vlen vertete
   
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  cryptotab? :3
   
 4. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  se kuptoj pse nuk e ndan me te gjithe ketu apo eshte dicka ilegale?
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duhet te jete diçka me referim besoj dhe kjo eshte kunder rregullores. Por keshilla qe jap si pjese e stafit kujdes me linket qe klikoni ne bisedat private.
   
  boni, Mr.Gh0$T dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 6. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  mendoj se ke shumë te drejtë Poshnjari , ti si admin te sygjerojë qe te mos lesh kesi postime qe thonë ti kontaktojm ne privat , flm respekte
   
 7. Likaj

  Likaj Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me coni ne pm
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet dhe hidhet ne depo per arsye rrezikimi te anëtarëve.
   
  bthaci dhe miraxh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...