1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

AVM Digital Ofron Design Per 5 Biznese

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 6 Shkurt 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kompania AVM Digital ofron 5 Design per 5 Biznese (FREE)
  Kompania AVM Digital eshte kompani e regjistruar me NIPT & Regjistruar ne Google Bussines.
  Se Shpejti Sjellim AVM GMBH (Gjermani) & AVM LTD (United Kingdom) Personat qe duan te bashkpunojne me Ne jane te mirseardhur dhe mund te Kontaktojne ne PM ose Whatsapp +355698270035.

  Kerkoj Konsulent Marektingu kur perfiton per cdo shitje produkti 30% te vleres.

  INFO ( PER GJITH PERSONAT QE ME KAN SHKRUAJT DM I LUS TE ME SHKRUAJNE SE PER CFAR BIZNESI JU DUHET Desing LOGO or BANER)


  [​IMG]
   
  Poshnjari, @science dhe The.Dictator.VR pëlqejnë postimin.
 2. Leotrimi

  Leotrimi Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  a vlen hala kjo a eshte mbush numri
   

Shpërndaje faqen

Loading...