1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur avira nuk hiqet nga pc

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga niko, 26 Shtator 2017.

 1. niko

  niko Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  kisha instalu aviren dhe hoqa me iobit uninstaler pro..... por tani qe kam ven antivirus tjeter avira aktivizoet vet si tia bej qe ta heq komplet nga pc..? ..flm
   
 2. Best Answer:
  Post #5 by Alkeo, 27 Shtator 2017
 3. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Pse te duhet program shtese per te fshire nje program tjeter?
  Nuk bojke ne Control Panel?

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,325
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo ta instalosh dhe pastaj ta cinstalosh
   
 5. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Tsugjeroj ta perdoresh ndonje antivirus tjeter sic jane Avast, Microsoft Essentials etc
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  si fillim beji end procces te task manager te prg qe do te fishish dhe pastaj futu tek filet eati prg select all and delete
   
  niko pëlqen postimin.
 7. niko

  niko Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  flm alkeo funksionoi
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 8. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...