1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Avast Ransomware Decryption Tools

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga ﴾.﴿, 8 Nëntor 2018.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
  Avast has free tools to unlock (decrypt) computers infected with the following ransomware:

  AES_NI
  Alcatraz Locker
  Apocalypse
  BadBlock
  Bart
  BTCWare
  Crypt888
  CryptoMix (Offline)
  CrySiS
  EncrypTile
  FindZip
  Globe
  HiddenTear
  Jigsaw
  LambdaLocker
  Legion
  NoobCrypt
  Stampado
  SZFLocker
  TeslaCrypt
  XData


  https://www.avast.com/ransomware-decryption-tools
   
  M.L dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...