1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Avalon miner 741

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga boyboy, 11 Tetor 2018.

 1. boyboy

  boyboy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush me tregon ja vlen te investosh 600$ per dy paisje duke ditur rryma free..sa mund te jet fitimi ne muaj ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...