1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

autotreg.com - Tregu i makinave

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga benzplako, 3 Korrik 2014.

 1. benzplako

  benzplako Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  faleminderit po e marr parasysh iden tende gjithe te mirat
   
 2. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Cka eshte kjo faqe ? Ke hape faqe per shooping a'po per shitje/blerje te makinave ?

  Nuk tregone seriozitet tek vizitoret , kur e shohin kete index qe eshte menjehere login /gjithashtu edhe nese dikush deshirone te postoje aty dicka nuk e di si do ta beje pasi qe askund nuk shfaqet opsioni i rigjistrimit .

  Gjithashtu , suksese .
   
 3. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Offline :D

  kjo osht standard te shqiptart qe jetojn n Ballkan, ende pa i hap faqet i mbyllin...

  nuk esht ky treg per ju ju duhet edhe shum koh der sa t'kfjelleni ;)
   
 4. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  hmmm mjaftoj vetem LOGO-n ta shoh edhe u kry CLOSE.
   

Shpërndaje faqen

Loading...