1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Autopilot Google Adsense ?

Tema tek 'Shitje' e hapur nga albani99, 3 Shkurt 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shes webin autopilot adsense google ku permes facebook gjeneroni fitime tu nejt
  http://shqiptvr.xyz
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qfar fitime gjeneron ky web?
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,595
  Pëlqimet:
  268
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje, shpjego me qartesesisht funksionon, a eshte safe nga google adsense, a bie ndesh me rregullat e tyre.
  A eshte i punuar nga ti, edhe sa e ka cmimin?
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ma detal facebook
  po eshte safe , traffic vjen nga facebook , kam bere ne loje shkruje facebook www.shqiptvr.xyz#emrijuaj e sheh si funskionon ...
   
 5. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  53
  sa kene traffic nga facebook i ka edhe fitimet
   

Shpërndaje faqen

Loading...