1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Autopelqyes(autoliker) per insta dhe fb

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Ardian Ardian, 19 Gusht 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  -- instagram.merrlike.al - INSTAGRAM AUTOLIKER , AUTOFOLLOWERS, AUTOCOMENT ETC.
  -- likefalas.com - Autoliker per foto , autondjekes , autokomentues , autocomentlikers (facebook)
  -- merrlike.al - FB autoliker , autocoment etc
  PS: E imja osht likefalas.com por ni support ktinev merrlike.al
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  A i kontrollon dikush prej stafit keto website qe prezantohet ? se a munden me qet phishing ?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,323
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Cpune ka stafi?
  Sa për phishing mund të jenë 100% askush nuk detyrohet. Po të ishte diçka e dobishe nuk mbylleshin ato që hapeshin dhe facebook nuk të bllokonte llogarinë.
   
  Mr.Gh0$T dhe perrex pëlqejnë postimin.
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Kto lloj sitesh ose do i japesh passwordin ose access token ky access token mundet me kry disa funksione dhe esht i limituar ku mundesh me e pa edhe vet se sa access ka ndaj llogaris tende nese i jep password kan full access pra ne te dyja rastet mundet me ndodh gjithcka dhe askush nuk mban pergjegjsi

  Nese ti hala don me perdor krijo nji llogari tre me nji password qe nuk e perdor personalisht prsh password123 mbasi ta perdoresh ndrro passwordin dhe boj delete krej access tokens qe jan gjeneruar nllogari (perfshir edhe apps qe mund ti kesh autorizuar)
   
 5. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Jo une e di se qfar eshte dhe qfar permban por un shkruva si nje antar qe nuk ka " njohuri" ne kete drejtim dhe se stafi nuk duhet ti lejoj kesi lloj promovimesh ne dem te antareve,,
   
 6. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk ja sugjeroj askujt ta perdore pasi ata do marrin llogarine tuaj
   
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Stafi nuk mundet me bo kurgjo ne lidhje me kete, nuk e kemi per obligim t'i kontrollojm faqet.
  Por ju kisha lut qe te keni kujdes ne perdorim te ketyre webave.
   
  Lodvald pëlqen postimin.
 8. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  une keshtu e kam provuar njeher te qikjo likefals.com pastaj sun mundesha me hy ne facebook shkrujke diqka rreth pasworidit por e ktheva mbas emailin ju lutem nuk eshte e vertet po edhe te jete ti jjep 5 like e per kto nuk ju duhet tash ju tregova qa kam pas per me shum ju dini
   
 9. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  staffi mundet me bo , kesi lloj promovimesh ti bllokoj sepse mundeni me qen cak ju si forum dhe te demtohet te gjithe antaret, ne qofse eshte e ndaluar te postojme software e gjana tjera pse to mos ndalohet edhe kategorija e tille e website've !!
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,323
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk munden mo. Me kaq postime që ke nuk duket se je fillestar në web. Stafi mund të bllokoi një web fishing por jo këto lojë faqesh. Këto lloi faqesh perdorin api token nga vete facebook, por që mund edhe të keqpërdoren. Jane gjera elementare për një it ose webmaster.
   
  bofy pëlqen postimin.
 11. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Asgje nuk ruhet vetem ap tokeni i nderuar ska asni rrezik
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...