1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Autoliker Shqiptar

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Ardian Babloki, 20 Prill 2020.

 1. Ardian Babloki

  Ardian Babloki Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh a ka najkush i interesum me hap ni autoliker per instagram ose fb , me heret kishte disa po u mbyllen dhe deshta te bashkpunoj me dike , kush osht i interesuar te me shkruj PM .
  Domainin e kom gati :)
   
  Freeman pëlqen postimin.
 2. R4V3N

  R4V3N Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Un☺
   
 3. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. Freeman

  Freeman Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam patur une nje pelqej.al
  Problemi eshte te update qe ben facebook gjithmone dhe limitet e shumta.
  Te ndihmoj me dizajnin qe kisha nese deshiron.
   

Shpërndaje faqen

Loading...