1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Autoliker Shqiptar

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Ardian Ardian, 29 Qershor 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  likefalas.com
  Auto Pëlqyes.
  AutoPëlqyes për faqe.
  AutoPëlqyes me ID.
  Autofollowers.
  Autofollowers.
  Autoreaksione ( (Y) <3 ).
  Autokomentues .

  Per proff qe punon ose nese nuk dini si punon mund ta shihni videon qe osht te webi

  - http://prntscr.com/o8cwke
   

Shpërndaje faqen

Loading...