1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Auto Liker Shqiptar - Pelqej.al

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Freeman, 29 Janar 2018.

 1. Freeman

  Freeman Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje Djema,

  Kam krijuar nje Auto Liker Shqiptar. Besoj se eshte i vetmi tani per tani.
  Disa te tjere qe kane patur me pare i kane mbyllur.

  Sistemi eshte i sigurt dhe falas. Perdor Graph API per te marre dhe derguar informacione ne Facebook.
  Eshte i persosur per te rritur aktivitetin ne faqet apo profilet tuaja personale.

  Ne sistem nuk ruhen username/email dhe password, por vetem celesi (access token) i cili i mundeson sistemit shkembimin e pelqimeve nepermjet perdoruesve.

  Sherbimet qe ofron:
  1. Pelqime
  2. Reagime
  3. Ndjekesa
  4. Komente
  Nese ju pelqen, mund ta perdorni ose ta shperndani me miqte tuaj.

  Sugjerimet apo kritikat jane te mirepritura.
   
 2. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Perfekt !
  Si domen me pelqej tej mase :)
  Po ky nr i likeve a mund te rritet apo vetem aty diku 50 like apo komente ?

  Suksese!
   
 3. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mpelqej domaini edhe dizajni shum por kjo metoda per me shenu user edhe pass duket si lloj phishingu , mendoj qe tokeni mundet mu marr edhe nese useri osht veqse i kyqur n fb vetem e ben approve appin per shfrytzim tokeni !
   
 4. Freeman

  Freeman Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nr e likeve e percaktoj une. Ne varesi te trafikut do percaktoj edhe limitet.

  Jam i sigurt qe duket e dyshimte. Kam tentuar ne disa menyra por nese e marr access token automatikisht nepermjet programit atehere Facebook u vendos Checkpoint profileve per arsye sigurie.

  Ata qe nuk kane besim dhe kane deshire mund ta testojne me profil fallco.
   
 5. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te lutem beje per autolike dhe autofollow ne instagram pasi insta perdoret me shum tani
   
 6. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  A do te thote kjo qe edhe tokeni im do perdoret per like te dikujt tjeter ?!
   
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,733
  Pëlqimet:
  307
  Pikë nga trofetë:
  213
  Se pari suksese, se dyti mendoj se ketyre ju iku koha.
  Gjithsesi jam i interesuar te di kete scriptin e ke punuar vete apo e ke marr te gatshem.
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  279
  Pikë nga trofetë:
  93
  bravo bro
   
 9. Freeman

  Freeman Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese do rritet popullariteti i ketij websajti, besoj se do krijoj edhe nje per instagram.
  Normalisht po. E kam shpjeguar edhe ne website.
  Une kam edhe faqe te tilla te huaja. Pavarsisht se shumica e trafikut vjen nga bota e trete. Nuk mund te thuash qe u ka ikur koha. Pasi nuk e perdorin kete sherbim vetem per "qef", por shumica per pune. Psh: ne faqet e huaja ofroj sherbime VIP ose Premium dhe kam kliente qe mirembajne fanpage te personave te famshem dhe u intereson te kene aktivitet ose komente fallso te shkruajtura vete.
   
 10. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dizanjin e faqes vet e ke bere?
  Apo je bazuar ne ndonje dizanj qe egziston.

  Sepse shume i thjeshte, i bukur dhe i lehte per perdorim.

  Suksese.
   
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  E bukur mu duk por aspak i besushum na verteto qe nuk do ruhen te dhenat qe i jepum na username edhe pasword... nejse kto autolike sme duhen qe jon sikur bot si njerz te vdekur po edhe antarve tjer sja kisha preferu me perdor shkaku qe si besohet se gjdo kush qe ka fb ka gjera personale plus ka fanpage e tyre e smujna me nejt gjdo dit me frik a po na ndodh diqka apo kur te zhgjohemi prej gjumit e shef qe se ki fanpagen osht sikur me tvra dikush kshtu qe ju antar e dini edhe vet un perveti smendoj as me perdor ket...
   
 12. Freeman

  Freeman Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Besimi mendoj se fitohet me kohe. Une e garantoj qe ruaj vetem access_token i cili e ka te limituar aksesin ne facebook. Pra vetem ato permissions qe lejon Facebook per programuesit. Persa i perket sigurise online siguri totale nuk ke as dhe te faqet ku vendos karten e kreditit.
  Gjithsesi Facebook ka siguri shume te larte, qe edhe nese dikush di email/password tuaj perseri nuk mund te futet. Ata qe jane teper skeptik mund te aktivizojne metoden "Two-factor authentication" i cili dergon nje sms ne telefonin tuaj cdo here qe tentoni te hyni.
   
 13. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Inciative e mire po se besoj se te kryn pune se shqiptari si ta bon like meniher hin ta hek mas 10 minutave ;)
   
 14. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  a e ke ende ose a ke ndinje script ?
   
 15. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje a ke ti ndonje script ???
   
 16. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  279
  Pikë nga trofetë:
  93
  ca script mo vlla
   
 17. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  per me kriju autoliker per instagram / fb
   
 18. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Per FB liker e kam un script . nese je i interesuar me kontakto.
   
 19. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  te shkruajta vlla
   
 20. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  387
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  faqja esht offline
   
  UnSeen pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...