1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Austri - Shop Website

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga cHaosSs:=), 17 Korrik 2017.

 1. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kam ni pyetje, jam tu punu me ni Website legal osht shop per office supplies edhe Serverin e ka qe 7 vite ne fillim ka punu me ni tjeter Website tash e ka hap edhe nje tjeter , edhe tash e kom hap accountin ngoogle adsens, a ka mundsi me mu mbyll ky akkount per naj shkak tklikimeve ? Kjo ke pytja jem
   
 2. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,314
  Pëlqimet:
  562
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese klikimet jan origjinale nuk mbyllet.

  Vetem se ne aspektin profesional te kisha sugjeru qe google ads mos ti vendosesh ne faqet ecommerce per arsye se nuk sjell shume seriozitet te konsumatort.

  Suksese
   
 3. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  Edhe un kom mendu kta, amo te tjerat nuk kam shum i sigurt se cila pershtatet sepse dizajjni osht veq per horizontal Banner edhe nuk me pelqen qe ta mbushi shum reklama websajtin, Cilin me sygjeron ti cili osht qe sjell perfitimi standarde jo te medha me popups ose ksi lloj reklamash

  Ky osht Website me qe ra fjala
  Www.lstore.at

  Osht offline per momentin, ka disa gabime po rregullohen edhe pak
   

Shpërndaje faqen

Loading...