1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Austri - Shop Website

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga cHaosSs:=), 17 Korrik 2017.

1. cHaosSs:=)

cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

Postimet:
    193
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    31
    Kam ni pyetje, jam tu punu me ni Website legal osht shop per office supplies edhe Serverin e ka qe 7 vite ne fillim ka punu me ni tjeter Website tash e ka hap edhe nje tjeter , edhe tash e kom hap accountin ngoogle adsens, a ka mundsi me mu mbyll ky akkount per naj shkak tklikimeve ? Kjo ke pytja jem

2. Pleurat

Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,228
    Pëlqimet:
    407
    Pikë nga trofetë:
    313
    Nese klikimet jan origjinale nuk mbyllet.

Vetem se ne aspektin profesional te kisha sugjeru qe google ads mos ti vendosesh ne faqet ecommerce per arsye se nuk sjell shume seriozitet te konsumatort.

Suksese

3. cHaosSs:=)

cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

Postimet:
    193
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    31
    Edhe un kom mendu kta, amo te tjerat nuk kam shum i sigurt se cila pershtatet sepse dizajjni osht veq per horizontal Banner edhe nuk me pelqen qe ta mbushi shum reklama websajtin, Cilin me sygjeron ti cili osht qe sjell perfitimi standarde jo te medha me popups ose ksi lloj reklamash

Ky osht Website me qe ra fjala
    Www.lstore.at

Osht offline per momentin, ka disa gabime po rregullohen edhe pak

Shpërndaje faqen

Loading...