1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Asus Zenfone Max 5000mAh bateri ?

Tema tek 'Android' e hapur nga Zyklon, 21 Tetor 2016.

 1. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Pershendetje, po me duhet nje Android telefon me bateri t'madhe bile prej mengjesit deri n'mbramje mos me pas nevoj me rimbush baterin, telefonin e perdori shume 3G/4G tane kohen aktive edhe e pash qe Asus Zenfone Max kish bateri 5000mAh.

  Pyetja eshte ku ka dhe a ka me ble kete telefon ne KS, nese jo a ka alternative te ktij telefoni qe ka jetegjatesi te bateris?
   
  Last edited: 23 Tetor 2016
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Rekomandim: Galaxy J7 (per bateri, deri 7-9 or screen on)
  Ndersa per bateri me kapacitet te njejt dhe qe e kan servisin ne Kosove jane Cubot-at, i gjen tek Tech Kosova.
   
 3. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  @Zyklon zgjidhja ma e mir nqofse e ki 1 telefon qe i hiqet kapaku edhe bataria osht me marr 1 batari te firmes Zerolemon me 7500 ose 8500 mAh. Qmimi osht pak i lart deri 60Euro + shipping sa bohet por problemi qendron ma shum qe sun pe porosit per Kosov pasi qe Amazon nuk shet per Kosov edhe Ebay shum rrall munesh me gjet se jon shit kret mirpo tash nvaret edhe qfar telefoni posedon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...