1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Asus PC

Tema tek 'Shitje' e hapur nga sahitiE, 25 Maj 2013.

 1. sahitiE

  sahitiE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shes PC ASUS me kto performanca:

  Pllaka : Asus P5Q SE PLUS

  CPU: Intel Core2Duo E7200 2.53 GHz 3M 1066 FSB (x86,x64)

  Ram: 4 GB DDR2 4X1GB

  HDD: 250 GB Sata II, 2x80 GB IDE (PATA) Total:440 GB

  Kartel Grafike: ASUS EAH HD 4670 1 GB GDDR3 128-Bit (per loja kush lun o perfekte une per veti kom lujt shum loja COD MW3,DMC 5, Blur, PES 2012,COD Black Ops 2, Serious Sam 3 HD first encounter.second encounter, edhe per programe AutoCAD,Corel,ArchiCAD,Artlantis,PS,3DS Max etj bon super krejt vet i kom testu n'to)

  PowerSupply(PSU): 350 watt (osht origjinal ka shum konektor: 1x24pin,1x4pin,3xIDE(PATA),2xSATA,1x6pin per kartela grafike qi lypin 6pin konektor per rrym ekstra,edhe per Flopy i ka 2 ama sperdoren ata ma.

  DVD RW LightScribe Sata II- (muni edhe me i ngjyros Cd-jat ose DVD-jat, per ata qi i kan Xbox-at me chipa mujn me i ba cd-jat me kta pa problem)

  Case e ka 1 t'thjesht teper

  Monitori osht i trash 17" ADL-S.

  t'interesumt mujn mu lajmru:
  MSN: [email protected]
  FB: https://www.facebook.com/sahitiE
  NR: 044-837-355
   
 2. Rinox

  Rinox Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6

Shpërndaje faqen

Loading...