1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje aspire one zg5 aoa110aw

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga McKupi, 27 Dhjetor 2016.

 1. McKupi

  McKupi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  84
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  mfalni a ja vlen kete loptop ta blej 30 euro
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Nese osht ne rregull, PO.
   

Shpërndaje faqen

Loading...