1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Asphalt MockUp Effect

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga ValonMehmeti, 8 Nëntor 2014.

 1. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  [​IMG]

  Mos e le pa Komentu!
   
  albion65 pëlqen postimin.
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,734
  Pëlqimet:
  694
  Pikë nga trofetë:
  243
  postoje pdf .. masi e ke shkru mockup
  najss po dokettttt
   
  ValonMehmeti pëlqen postimin.
 3. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  super po doket
   
  ValonMehmeti pëlqen postimin.
 5. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Duket bukur dost , suksese :D
   
  ValonMehmeti pëlqen postimin.
 6. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit djem ;)
   
 7. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kthe mrapsht nashta doket si Autentik i 2po2 nqs nuk gaboj.
  Super :)
   
  ValonMehmeti pëlqen postimin.
 8. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Super Dizajner ;) , just next :)
   
  ValonMehmeti pëlqen postimin.
 9. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pikerisht aty e kom marr inspirimin e e kom realizu nje me shkronje teme, ama kthe mrapsht sa dush nuk del authentic haha ;)
   
  albert1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...