1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Artikujt e fundit nuk bëhen për një kohë të gjatë "LIVE" tek Instant Articles!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DautS, 2 Tetor 2019.

 1. DautS

  DautS Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje
  Siq mund ta shikoni në foton më poshtë, i kam ende disa artikuj që nuk janë "LIVE" për Instant. Ka ditë që artikujt janë mbrenda disa sekondash live, por ka edhe ditë si dje ku artikujt nuk kalojnë në LIVE për një kohë shumë të gjatë.

  Artikujt nga dje jamë ende duke i pritur të kalojnë Live.

  A mundet dikush të më ndihmoj në këtë qështje?

  [​IMG]

  Update: Fotoja siq duket nuk përhapet. Nuk e di nëse thyej një rregull me këtë pasi që nuk e lexova askund që nuk lejohet ta postoj linkun e fotos. Në qoft se po atëher ju lutem më kontaktoni që ta largoj menjëher.

  https://prnt.sc/pdp7us
   
 2. Vilispici

  Vilispici Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Te krejt o ngjashem, ueb faqe ne Kosove dhde Shqiperi...Ka gjase qe e kan nal gjithqka.
   
 3. Vilispici

  Vilispici Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Të njëjtin e problem e kanë edhe portalet e medha, Blic, Telegrafi, Insajderi, KlanKosova, Zeri. etc.
   
 4. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po ti a ki sy o zotri a pe sheh qe at njoftim per ty e kan qit , posti eshte nkundeshtim me rregullat e fbs ose ai post ka permbajtje jo tduhun , shikoje pak ate mesazhin qe te jep ajo ikona e botes .
   
 5. Vilispici

  Vilispici Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kanë pas problem prej dje mëngjesti të gjitha faqet ne fb, te ballkanit. Sot eshte rregullu
   

Shpërndaje faqen

Loading...