1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Arena Resolution

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Anik, 13 Tetor 2022.

 1. Anik

  Anik Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Prsh per te gjithe anetaret, a eshte dikush qe e din si te punoj me programin arena resolurion qe perdoren zakonisht per vieowall, ose a ka ndonje literature ne lidhje me kete.
  Falemnderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  lexo help/manual te programit
  +
  kerko ne youtube
   
 3. Anik

  Anik Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ne youtube i gjeta disa tutoriale por jo first step, gjithesesi falemnderit nga ana juaj.
  Respekt
   

Shpërndaje faqen

Loading...