1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Aprovimi i faqeve ne Adsene

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 9 Maj 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pas disa bisedash ne google forum dhe disa kontakte me disa shok te huaj marr informacion qe Google nuk eshte duke pranu faqe te cilat jane copy/paste.

  3-5% eshte duke i pranu nga 1k kerkesa.

  Por kjo nuk do te thot qe nuk pranon edhe me copy/paste.

  A ka naj kush qe ju ka pranu me copipaste kohet e fundit se shum pak po lun rol a i ki 30 poste apo 3k.
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  477
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vlla nk e di cfar po ndodh ketu por shoku im bleu nje website prej wix.com dhe krejt i bonte copy paste dhe u aprovua per 3 dit ne google adsense
  Linku : inforealmadrid.com
  Kur bleva nje web ne namecheap dhe bera copy paste dhe nuk me kan aprovuar ende eshte hera e 5 qe me refuzojn.
  Nuk di cte them .
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,764
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  83
  Mu sme ka pranu disa her me copy paste, nje mikut tim me 15 postime te perkthyme nga spanjolisht ne anglisht ja pranoj, tani nuk di esht ceshtje fati apo ndikoi kjo qe i perktheu temat..
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tmerr!

  Ajo faqja qe ju paska pranu qenka e tmerrshme, mezi hapet.
  Po une kam faqe profesionale ku edhe cdn kam te futur ne te dhe kaluan 5 dit ne in review. Postimet i kam kopi paste mirepo i kam te rregulluar me tituj 100% ndryshe. Nuk e di tmerr
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  A munde me tregu faqen e ketij shokut tend qe i ka perkthyer postimet nga spanja dhe ju ka aprovuar a munde te ma tregoni linkun?
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 6. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Besoj qe rol ne aprovimin e faqeve eshte dhe domani ku blehet shembull te namecheap gjithe kam ble domain tash se fundmi kam aplikuar me 3 domaina nga 2 here refuzim, ndersa me 2 web me blogger.com me te paren qudi !
   
 7. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Name cheap varet për sa e merr domainin dhe sa i shkurtër si emër dhe me të pranueshme të janë .net.com .Club
   
 8. rugen

  rugen Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  si te regjistrohemi dhe te aprovohemi ne adverten?
   

Shpërndaje faqen

Loading...