1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Aprovimet ne Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 14 Qershor 2019.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,730
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  Sot eshte bere e veshtire te pranohesh me copy paste por te mos thene e pamundur, por mund te jete dhe ndonje gabim i google bot, qe e ben ate . Sot nese ke mbi 10 postime unik dhe 3 faqe mund te marresh aprovimin, por per te qene i sigurte duhet te kesh mbi 20 postime unike te shkruara ne nje gjuhe qe google e pranon .  nga 30-50% e tekstit qe ka brenda eshte copy paste.
  Mund ta kete perkthyer dikush para teje nga gazeta express dhe ja ka njohur google si postim unik atij.
   
  @science pëlqen postimin.
 2. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ma aprovun pas 50 dite
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  qfar webi ta aprvonu qoma pm qe munesh
  suksese
   
 4. PetiteLover

  PetiteLover Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershnetje! Kush me jep ndonje sugjerim per webin psh cfar duhet te ndryshoj ose cfar nuk shkon me faqen. Kontentin jam mundu ta kem origjinal dhe kam 34 artikuj. Shum falimners kush i hedh nje sy! https://utswebsite.blogspot.com/
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  per 1 dit aplikova dhe mu aprovua :) e bera tekstet bullgarisht dhe mu aprovua direkt kur e boja tekstet anglisht nuk me aprovoheshin i bera bullgarisht per 1 dit me aprovuan :) Link ~ realmadridf.com 6 postime kam hedh dhe mu aprovua :)
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  ku e bone translate , edhe bullgarishtja me qirilica si rusishtja
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  tek google translate e bona ;p
   
 8. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  A ke fut traffic ne keto postime per tu aprovu apo pa traffic ?
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  pa traffic
   
 10. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Sa postime ke bo gjithsej vlla ne gjuhen bullgare? vetem 6 apo me shume?
   
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  6
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,991
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  93
  shtetin Albania a e ke bo
   
 13. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
 14. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  qe 1 jav jom tu prit edhe hala kurgjo su bo q.r www.gdiets.xyz ikom 31 poste edhe traffic kom njo 10k ndit ishalla ma pranojn/.
   
 15. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Un me 6 postime u aprovova dhe pa trafik ;p ;p ;p
   
 16. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  qfar website
   
 17. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
 18. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  shum fort e paske , kqyre temen gdiets.xyz a thu a e pranojn a po duhet me shtu najsen.
   
 19. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ndrysho templaten , ver postime tmira dhe jo ato fotot qe kan dal fmr nudo ;p ktheje gjuhen bullgarisht dhe pasi te aprovohesh boje prp anglisht
   
 20. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nese nuk keni projekt pi A deri ZH sesi do fuksnkionoje ajo webfaqe me mire mos e nise fare , shembull nese mendon qe me copy paste me fitu diqka harroje ndoshta diqka nxjerr nese bene share me naj faqe madhe por nuk shkon larg, mendoj me mire do ishte qe te nisesh diqka qe kane nevoje njerezit si shitje mer affliale te ndonje kompanie dhe trafikun mundohesh qe te marresh permes postimeve qe niches qe jane perafert me produktet qe i shet , edhe tregohesh me serioz te google adsense .
  Kurse nese i shkruan apo blen postime unike 100% ateher tjeter muhabet eshte por kerkohet teper pune per kete .
  Konkurenca eshte be teper e forte harrone qe me 100 e 500 postime do shihni rezultate se jane be me mos them me qindra mijera e miliona webfaqe .
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...