1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Aprovimet ne Adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 14 Qershor 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  A eshte duke prit naj antar per me ju pranu domaini ne adsense.

  Une jam duke prit qe afer 2 muj.
  In Review!
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mos t hapi tem tjeter , bone edhe a u pranu edhe nej kush n monetize nga prilli 2019
  flm
   
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mjafton qe e paske shkru se sun e editoj. Po kot ska kurgjo tmerr edhte bo adsense sot. I pranon disa faqe me copyright full e do tjera origjinal thot jon tematika saturated. E tmerrshme.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,651
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ju pranon beni postime me foto upload, dhe mundesisht mej perkthy materialet nga nje gjih tjetr ne gjuh angeleze, mu me 15 tema ma ka pranu pa dergu trafik ne web .
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  qfare webi ?
   
 6. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,723
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Mua po me ndodh qe kete muaj spo me pranon muajin e kaluar po.
  Ashtu jan bere materilate te marrura ne anglisht ose ne shqip dhe perkthyer ne anglisht.
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,651
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  paske pas fat wllai , a mundesh qet template me ma dergu n pm . flm e suksese

  ps; me qfar shteti je pranu =?
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  306
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,
  A ka shanse qe websiteve te blogger-eve te aprovohen ne Google AdSense ?
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,830
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  po ma leht e ki ashtu bile
   
 11. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  Lajmet 100% copy paste i paske nuk di si te paska aprovuar dhe si po te lejojka ende aktive mi pas reklamat
   
 12. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mundeshet tane me ja nis me qit lajme SHQIP kur ta pranojn me anglisht
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,846
  Pëlqimet:
  558
  Pikë nga trofetë:
  293
  Se herë e kemi thënë qe Adsense nuk pranon gjuhën shqipe?!
   
 14. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  525
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po munesh pa problem vetem se disable(banned) e ki te sigurt :grin:
   
  bleronahaisd pëlqen postimin.
 15. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  edhe anglisht e kom provu sma kan pranu krejt ne rregull +20 post
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 16. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,723
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Cila eshte pergjigja qe te vjen me email?
   
 17. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  http://emissionnews.blogspot.com/
  A MA PRANOJN ME QIT WEB NE GOOGLE ADSENSE ( VETEM 1 MENDIM QYSH MENDONI )
  KY WEB E KOM SHUM MOTI TASH JA NISA APET ME QIT EDHE APLIKOVA NE GOOGLE ADSENSE
   
 18. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,723
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Ke disa postime qe ose duhet ti rishkruash nga e para, ose duhet ti fshish pasi kan permbajtje copy/

   
 19. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me qudit fakti pse ne shqiptaret shume hera veq ja fusim, ketu ne kete forum ka anetar qe mendojne hapat e pare ti marin ketu, del x personi thote me eshte aprovuar adsense me 101% postime kopjume, te behemi pak me te pergjegjshem, tu tregohet anetareve se pa pune pastert Google Adsense nuk pranon asesi, plus ka shu faktor qe ndikojne ne mos aprovim edhe pse kejtat i ke OK .
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 20. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  o shoq ku pe sheh qe kopy prej gazetesexpress e bona verzion anglisht i qitsha ne notepad tane i postojsha
   

Shpërndaje faqen

Loading...