1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje aprovim i bloggerit adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga KMN, 3 Shkurt 2019.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh djem e kam ni blog qe 9 vjet edhe gati 100 klikime i marr ne dit , zakonisht viewsat vin nga USA albania italy pakistan philippines kam bere ma heret disa postime sa per me marr trafik ehde tash i kum ndryshu postimet i kam shkruajtur me me shum paragrafe ashtu qysh deshiron adsense
  i kam shtu edhe faqet Privacy Policy.Disclaimer,About etj
  Link i Blogerit: http://www.general-tricks.ml/

  Edhe djem a ma aprovon qet blog adsense ? Flm per Mirekuptimin
   
 2. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Provoje.. per mendimin tim 50/50
   
  KMN pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk humbet gje provoje.
   
  KMN pëlqen postimin.
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  nje pyetje postimet,faqet a jane mir te shkruajtura sipas rregullores se adsense a po ka diqka kunder ose ilegale
   
 5. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jam ne telefon nuk po mundem me pa shum mir ose me analizu mire.
   
  KMN pëlqen postimin.
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  vlla ngom nese ke pas googl analytic nto qe 9 vjet apliko me qat user acc besoj qe ka me lujt rol shum koha e gjat perndryshe faqja eshte total amatore dhe e pa e pranueahme
  Per adsense!

  Ps. Nje rishikim me te thell i bona per ty!
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  nese e ke fjalen per theme eshte paksa e thjesht sepse e kam gjetur premium e jo si shumica e website me free theme qe ne footer i lexon powered by !!! templates ma shum per qito e kum lon qet theme nejse flm shum per pergjigjen dhe per rishikimin
   
 8. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  nqs e ke mar free ket domain ndrroje sa ske fillu mir ose do e humbesh.

  Dhe nuk t`sugjeroj me fillu dicka serioze me free domains
   
  Last edited: 4 Shkurt 2019
 9. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  kam shok qe kan aplikuar ne adsense me free domain dhe jau ka pranuar tash nihere me free domain pastaj e blej nje domain nese pranohem nga adsense me keto postime,faqe
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...