1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aproved to monetize por te In-stream Ads nuk shfaqen videot dhe as nuk del per tool setup .

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Ervin.TS, 30 Mars 2020.

 1. Ervin.TS

  Ervin.TS Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje , kam nevoje per ndihmen tuaj .
  Kam aplikuar dhe me erdhi njoftimi qe jam Aproved to monetize por te In-stream Ads nuk shfaqen videot dhe as nuk del per tool setup .

  Ju faleminderit .
   
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa k e ke faqen? Dhe sa minuta ke
   
 3. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po duhet te kesh munges minutash besoj
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po tkishte munges minutash nuk do i ishte aprovuar.!
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  A i ke videot 3 min dhe lart ?! dhe nuk te dalin reklamat ?!
   
 6. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Llogaria mund te aprovohet per ad breaks para se ti ket 30k mintues dhe kur t mbushet te del posht get started mbush dhenat dhe fillon,
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po duhet me pas patjeter 10k follow?
   
  Jack Fish pëlqen postimin.
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk thash se kush jane rregullat e aprovimit se i di ju lutem lexoni mir prgj qe ju kam drg me lart !
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po!
   
 10. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  me 2k e kam eligble nuk do me than gjo ajo :D
   
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Flas per veten time qe kam 10 faqe dhe asnje skam eligblen :) kurse rregullat thojn 10k followers spo e shpik nga vetja :) !
   
 12. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po
   
 13. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po ti the t mos i kish minutat sdo ju kish approve, un them se ju kish approve dhe pa ber min mirpo reklamat nuk dalin pa kalu 30k, thats it dude
   
 14. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Epo ce do ai kur si dalin reklamat dhe nk fiton lek ? un per veti kshu e di qe nk aprovohet ske nevoj me bo tzgjuarin ktu se cdo njeri jep mendimin e tij :) Peace :D !, shyqyr qe mesova dicka te re ng ty nga ad breaks LOL ! KLB!
   
  Last edited: 4 Maj 2020

Shpërndaje faqen

Loading...