1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Applikacioni RANDONAUTICA

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Enis Mulaj, 2 Korrik 2020.

Tags:
 1. Enis Mulaj

  Enis Mulaj Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje, jam nje user ketu ne forum edhe nuk bej pyetje shpesh por deshta me ju pyet aka perdor kush kete aplikacion RANDONAUTICA dhe e di se si funksionon pak a shume a mundet dikush qe ka njohuri me na sqaru pak kete, edhe a e ka perdor kush ne kosove


  ju faliminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...