1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Applikacion per Crypto!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ALBKOS Marketing, 20 Prill 2021.

 1. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Antare.
  Un gjeta nje applikacion per crypto e cila supporton Albania, por per kosoven nuk e di me then te drejten.
  Ne ate applikacion vetem Dogecoin nuk esht ne list per te bler ose per te shitur.
  App quhet : Cex.io , une e kam regjistruar ne Play Store , nuk e di nese ka per App store.
  Neqofse ka naj te interesuar ta shikoje. Faleminderit!
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by *VLORI*, 22 Prill 2021
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,128
  Pëlqimet:
  320
  Pikë nga trofetë:
  128
  Best Answer
  Personalisht e perdore Cex.IO, duhet ta verifikosh llogarin dhe gjithcka funksionon, edhe deposit edhe withdraw i kam provuar edhe funksionon.
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 4. Lundrim11

  Lundrim11 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A osht e vertet vlla edhe qysh mja nis se shtir
   
 5. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,128
  Pëlqimet:
  320
  Pikë nga trofetë:
  128
  Po eshte e vertet qe funksionon, duhet te verifikosh llogarin permes Pasaportes ose lejes se vozitjesh apo leternjoftimit dhe pastaj mundesh te blejsh apo terhekish para perseri ne VISA kartel, blerja behet ne disa sekonda ndersa terhekja zgjat brenda 2-3 dite dhe parat i ke ne banke.
   
 6. Lundrim11

  Lundrim11 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po qikjo CEX.io vlla aosht gjithqka free me nxjerr pare apo duhet me investu qysh shkon qysh mja nis vlla
   
 7. Bilal

  Bilal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Eshte cryptocurrency exchange dhe wallet. Dmth mund te bash exchange ndermjet monedhave edhe mund te ruash monedha
   
 8. Lundrim11

  Lundrim11 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nga fillimi vlla krjer detaisht nese ki munci e don mem ndihmu kallxom krejt si per fillestar krejt si lloj procedure qysh shkon pa investu pare nto se ska pare
   
 9. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  439
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pa investu ska , e shkarkon aplikacionin e verifikon e lidhe karten e bankes blen ndonje coin varet pi buxhetit tend e prite me pas rritje pastaj mundesh exchange me ba ndermjet monedhave ose bene withdraw ne kartelen bankare ,
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...