1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Apple Watch tani në dispozicion për para-porosi

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Arsim N., 10 Prill 2015.

 1. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  [​IMG]

  Apple Watch është në dispozicion tani për para-porosi në uebfaqen Apple Store. Aktualisht, kjo është mënyra e vetme për të porositur orën nga Apple, e cila do të fillojë të dërgohet më 24 Prill.

  Që nga tani, ju mund të shikoni dhe kontrolloni këtë orë tek ndonjë person që punon në dyqanin e kompanisë, por vetëm nëse jeni në Austri, Kanada, Kinë, Francë, Gjermani, Hong Kong, Japoni, Angli apo SHBA.

  Përveç orës, Macbook-u i ri nga Apple është në dispozicion për porosi duke filluar nga 1.299 dollarë./itShqip/​
   

Shpërndaje faqen

Loading...