1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Apple lëshon iOS 11.3 beta 5

Tema tek 'iOS' e hapur nga beni20, 13 Mars 2018.

 1. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  [​IMG]
  Apple ka lëshuar iOS 11.3 beta 5 në një version për zhvilluesit, sëbashku me tvOS 11.3. Të dy sistemet operative prezantojnë vetëm disa korrigjime të vogla në prag të lançimit zyrtar që pritet të vijë për të gjithë në fund të muajit Mars. Ky version peshon rreth 262 MB në iPhone X.
   

Shpërndaje faqen

Loading...