1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Apple inc. (us)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga james, 23 Janar 2018.

 1. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  A mundem me porosit iphone nga apple inc us dhe te vin ne vendin ku jetoj ?
   
 2. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Sa kam njohuri jo, duhesh te porositesh nga co.uk, de, ch, it nese jeton ne shtetet e jashtme.
  Pra per Kosov/Albania pergjigjja eshte JO
   
 3. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  e a mundem me porosit amo telefoni me shku ne gjermani
   
 4. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Po mundesh vetem prej site me poshte:

  https://www.apple.com/de/
   

Shpërndaje faqen

Loading...