1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Apple Developer Name

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga cana888, 4 Janar 2018.

 1. cana888

  cana888 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjitheve, kam nje pyetje per ju ndoshta mund te me ndihmoni. A ka mundesi te publikoj nje applikacion ne appstore ne menyr anonyme, pra mos te shfaq emrin tim te vertet? Ndonje company apo metod?

  Ju falemnderit
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Vetem ne baz te kompanis qe je dhe kerkohen verefikime te shumta
   
 3. cana888

  cana888 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  @beharluu Falmnderit per pergjegjen, po regulloren normale pe di po mendova mos ka kompani te treta qe i bajn keto pune pra ta publikojn aplikacionin tuaj ne kompanin e tyre.
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,678
  Pëlqimet:
  514
  Pikë nga trofetë:
  208
  rrall se gjen.
  n`appstore mundesh me nxjerr vetem me emer kompanie ose emer personal. po duhet me bo pages one time 99$ me sa di un.

  Kam pa 1 web qe kishte 1 app dhe kur klikova ke "install for ios" filloj duke u instalu app direkt pa u hap appstore hic. kshu qe edhe ti mundesh me bo dicka te till. (mo teper mos pyt se zdi)
   
 5. cana888

  cana888 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  @Jãşhť'Sşeriĕ Po jam i informum per ket sen. Kurse kjo e dyta eshte 299$ eshte per kompani te cilet deshirojn ta testojn applikacionin ne thojza shum applikacionet qe nuk pranohen ne appstore e perdorin kete metod per ta instaluar manualisht.

  Gjithsesi falemnderit nga ju qe u munduhat te me ndihmoni ;)
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...