1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Apple Desktop AIO White color

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga Rafet Maxhuni, 5 Korrik 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  688
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qysh muj e rregullu nje pc Apple vetem ngjyren e bardh e qet cila eshte procedura qe muj e rregulloj ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...