1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje app per rregullim te brightness

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ervisivv, 22 Maj 2018.

 1. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  a dini ndonje program te thjeshte per pc, qe sherben per te zbardhur nje pjese te fotos kur ka dale pak si erresire, dmth per te rregulluar brightness por vec ne disa pjese te fotos, jo krejt..
  dhe te jete program i thjeshte qe nuk don shum memorie, se kjo gje behet edhe me photoshop,
  por e kam shum te ngarkuar pc (dhe pak te lodhur ) , dhe sdua ta instaloj photoshop
   
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  A e ke provu GIMP? Eshte me i lehte se Photoshop.
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 3. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Provo me programin PhotoScape, shpesh e perdori kur kam me editu fotografi, eshte i thjeshte por nuk eshte shume i avancuar sic eshte Photohop.

  Gjithe te mirat.
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 4. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  flm djema
   

Shpërndaje faqen

Loading...