1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

App per iphone android

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga tin01, 2 Shkurt 2019.

 1. tin01

  tin01 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kerkoj te blej nje app per iphone dhe android
  app duhet te jete photo edit p.sh me i bashku 2 ose me shum foto , me editu fotot me ngjyra e kshtu me radh
  kush krijon ose kush ka ndonje te gatshem me lajmroni jam shum i interesuar faleminderit per mirkuptim
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,726
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje hidhi nje sy fiverr.com nese nuk gjen ndonje antar ketu qe mund ta beje kete pune.
   

Shpërndaje faqen

Loading...