1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje App per filma24 ne tv

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 10 Gusht 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  695
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qysh muj me gjet app per filma24 ne tv dhe me instalu
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,427
  Pëlqimet:
  2,005
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pse nuk po e hap me browser?!

  Cfar te keqe ka, e sigurisht nese e bon Favorite, te shfaqet direkt...
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  695
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po e di ama virusa po ka ato reklamat qe po shfaqen
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,326
  Pëlqimet:
  365
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nese osht android tv mere applikacionin shfleto edhe mrena nto munesh me kqyr filma prej filma24 pa reklama
   
  Laurent pëlqen postimin.
 5. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shume viruse si faqe 1 klikim te dalin mbi 3 ose 4 faqe te tjera.
   
 6. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  695
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qysh me shkru shfleto a munesh me ma qu qysh doket
   
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,326
  Pëlqimet:
  365
  Pikë nga trofetë:
  138

Shpërndaje faqen

Loading...