1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

App development partner

Tema tek 'Bashkëpunime dhe Partneritete' e hapur nga sk4k, 21 Dhjetor 2018.

 1. sk4k

  sk4k Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje kam disa ide per app per platformat ios/android por nuk di te programoj dhe po kerkoj dike qe mund te jete i interesuar per partneritet kushdo qe eshte i interesuar te me kontaktoje.

  Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...