1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Aplikimi per llotari green card

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 6 Maj 2023.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  787
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Aplikimi per llotari green card per amerik nese aplikoj vet nese me humbet numri konfirmimit qysh muj me gjet
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by clusterphys, 6 Maj 2023
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,056
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Best Answer
  jepi forgot number, fut te dhenat qe ke plotesu, emer mbiemer email ditelindje, dhe te del aty ne ate faqe numri konfirmimit. Suksese
   
  tonkeri, meteori dhe beyourself pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...