1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Aplikacioni me i sigurte ne telefon?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Qimthi, 13 Janar 2022.

 1. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje Shqipe! Uroj te jeni mire me shendet. Doja te pyesja, cili mendoni se eshte aplikacioni me i mire qe nuk mund te pergjohet? Pra nese dergon mesazhe apo ben telefonata me ane te aplikacionit. A ka gjasa qe te pergjohet? Normalisht qe çdo smartphone eshte lehtesisht i aksesushem(pergjohet) porse them nese ka ndonje app deri diku te sigurte...
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,413
  Pëlqimet:
  401
  Pikë nga trofetë:
  163
  Poshnjari dhe Qimthi pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,228
  Pëlqimet:
  1,176
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe une signal do te sugjeroja. Por nese i do sekret fare nderto vete nje.
  Por nga momenti qe ke nje smart produkt ska me privacitet.
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,516
  Pëlqimet:
  2,123
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk ka nje aplikacion ose smart phone i cili nuk pergjohet, kete harroje.

  Vetem mvaret target i ciles qeveri je.
   
  RexhepS dhe perrex pëlqejnë postimin.
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  947
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk ka te sigurt asnje. Mos bej diqka te keqe se aty jan :D
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
  Telegram.
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  374
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  43
  Signal, eshte app teper i sigurte per shkembimin e mesazheve me te tjeret, eshte "end to end encryption" per dallim prej disa tjerve qe nuk e posedojne kete feature
   
 8. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Merr nje Noki te vjeter:)
   

Shpërndaje faqen

Loading...